...where the grass is green and the girls are pretty.
Po dlhšej dobe outfit post. Milujem GNR a milujem band tričká :)Toto moje nosím veľmi rada.Cez víkend som si v schránke našla asymetrickú sukňu z ebay-u a nevedela som sa dočkať kedy si ju oblečiem.Včera bolo trochu chladnejšie tak som to neriskovala,ale dnes už slnko celkom svietilo no fúkal vietor takže som pekne viala :D Z wishlistu môžem odškrtnúť rovno dve veci, pretože som si v H&M kúpila ear cuff :)utorok 26. júna 2012
nedeľa 27. mája 2012
Sunshine
Konečne mám pre vás dlhší a hlavne outfit post.Prepáčte ale naozaj nemám veľa príležitostí, a niekoho kto by ma pofotil :/ .Tieto fotky vznikli včera po ceste domov z bazáru a vtipné je,že v pozadí je moja škola haha :D Bolo to celkom slnečné popoludnie ,hlavne bolo veľmi dusno - dúfala som v nočnú búrku.Na sebe mám nové blúzko-tielko alebo ako to nazvať,je z takého celkom fajn nekrčivého materiálu ,veľmi pohodlné , ulovila som ho v H&M.
Fotila ma teta samospúšť a zvládla to celkom dobre čo poviete ?:)
Samospúšť a nízka lavička.Sorryyy :)
Shorts/local store , Top/H&M , Sunglasses/H&m , Bag/Gate
P.S : Dnes môj blog prekročil 1111 zhliadnutí,čo ma veľmi teší :))
Ešte vám posielam jednu slniečkovú pesničku ,ktorá mi včera hrala v sluchátkach X krát :)
štvrtok 10. mája 2012
Floral day
Dnes sme navštívili arborétum v Mlyňanoch.Bolo tam naozaj pekne,všetko bolo krásne rozkvitnuté a plné farieb hlavne Rododendrony, to sú tie havajské kvetinky,viď fotky nižšie :)
Ešte na parkovisku sme vyfasovali pracovný list,ktorý bolo treba vyplniť a aby sme sa nenudili mali sme sa pofotiť so stromami, ktoré boli od seba vzdialené cez celý areál a z 3 hodín sme len jednu celú strávili blúdením po lese v snahe nájsť jeden z nich :D Nakoniec sme všetko našli,niečo odpísali a vrátili sa domov.
Meooooww
pondelok 6. februára 2012
My first post
Vítam vás na mojom blogu,ktorý bude o všeličom možnom čo ma zaujíma a čomu sa venujem.Ako mám napísané na boku stránky,som love of the arts and fashion a to budú hlavné témy mojich príspevkov.Volám sa Kristína,mám 17 rokov a som z Nitry.
Na úvod teda len toľko ...See ya soon
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)


