Dnes som bola s mojou BFF trošku fotiť,prešli sme sa popri rieke a cez park na hrad,takže fotky sú zo všelikade.Len my sa môžme fotiť nad cestou :D Na sebe mám tričko,ktorému som odstrihla rukávy,moje obľúbené diy šortky a diy galaxy boty.
Weekend...aand it's gone. (meme)Ja som prežila obyčajný víkend doma,nothing special to talk about tak len outfit a pesnička.Milujem svoje superské vlasy.A tieto rifle.
Á vy ešte neviete,že mám opäť ružové ombré :) Mám ho už týždeň a hrozne sa z neho teším.Škoda,že sa tak rýchlo vymýva a o chvíľu bude z neho pastelová ružová.Táto krikľavá sa mi teraz páči najviac! Dnes som po pár dňoch strávených doma konečne vyšla von do ulíc.Nie že by som sladké dni nič nerobenia nemala rada,ale už mi bolo doma dlho a navyše nemám čo pozerávať. Ak máte tip na dobrý film či seriál neváhajte a napíšte mi do komentárovv lebo ja mám pocit,že som videla všetky filmy na svete.
No a k dnešnému outfitu-výpredajovému ,mám na sebe jeansy z Bershky , presne také som dlho
zháňala- trochu acid washeda top z Clockhouse.Dlhé gate som v 30-stupňovej horúčave trochu ľutovala no čo už,vydržala som :P
Pridávam pesničku Pink od Aerosmith lebo pink is my favourite crayon ;)
...where the grass is green and the girls are pretty.
Po dlhšej dobe outfit post. Milujem GNR a milujem band tričká :)Toto moje nosím veľmi rada.Cez víkend som si v schránke našla asymetrickú sukňu z ebay-u a nevedela som sa dočkať kedy si ju oblečiem.Včera bolo trochu chladnejšie tak som to neriskovala,ale dnes už slnko celkom svietilo no fúkal vietor takže som pekne viala :D Z wishlistu môžem odškrtnúť rovno dve veci, pretože som si v H&M kúpila ear cuff :)
Konečne mám pre vás dlhší a hlavne outfit post.Prepáčte ale naozaj nemám veľa príležitostí, a niekoho kto by ma pofotil :/ .Tieto fotky vznikli včera po ceste domov z bazáru a vtipné je,že v pozadí je moja škola haha :D Bolo to celkom slnečné popoludnie ,hlavne bolo veľmi dusno - dúfala som v nočnú búrku.Na sebe mám nové blúzko-tielko alebo ako to nazvať,je z takého celkom fajn nekrčivého materiálu ,veľmi pohodlné , ulovila som ho v H&M.
Fotila ma teta samospúšť a zvládla to celkom dobre čo poviete ?:)
Samospúšť a nízka lavička.Sorryyy :)
Shorts/local store , Top/H&M , Sunglasses/H&m , Bag/Gate
P.S : Dnes môj blog prekročil 1111 zhliadnutí,čo ma veľmi teší :))
Ešte vám posielam jednu slniečkovú pesničku ,ktorá mi včera hrala v sluchátkach X krát :)
Dnes sme navštívili arborétum v Mlyňanoch.Bolo tam naozaj pekne,všetko bolo krásne rozkvitnuté a plné farieb hlavne Rododendrony, to sú tie havajské kvetinky,viď fotky nižšie :)
Ešte na parkovisku sme vyfasovali pracovný list,ktorý bolo treba vyplniť a aby sme sa nenudili mali sme sa pofotiť so stromami, ktoré boli od seba vzdialené cez celý areál a z 3 hodín sme len jednu celú strávili blúdením po lese v snahe nájsť jeden z nich :D Nakoniec sme všetko našli,niečo odpísali a vrátili sa domov.
Vítam vás na mojom blogu,ktorý bude o všeličom možnom čo ma zaujíma a čomu sa venujem.Ako mám napísané na boku stránky,som love of the arts and fashion a to budú hlavné témy mojich príspevkov.Volám sa Kristína,mám 17 rokov a som z Nitry.