Na tumblri sa mi nahromadili tieto krásne obrázky ,a tak som sa inšpirovala Véčkom zo svartsvanur a urobila také koláže tiež.Je to skvelý pocit keď nájdete outfit,ktorý sa dokonale hodí k tomu obrázku.A veruže to nie je ľahké .A samozrejme nie vždy sa mi to podarilo.Tak čo vravíte ?
streda 17. októbra 2012
nedeľa 14. októbra 2012
purple minnie mouse
Á víkend je znova za nami,bodaj by bol dlhší že ?Ako som vravela v piatok,nerobila som vôbec nič produktívne a aj tak mi tak ubehol.Hlavne táto hnusná nedeľa.
Dnes som si obula conversy s tým,že posledný krát tento rok.Veď vonku je už riadna zima-hlavne na večer, takže budem verná čižmám.A pozrite na moju superskú mikinu s minnie mouse. Kúpila som ju vo výpredaji za mega super cenu,tak sa teším hah.
Prajem vám úspešný začiatok týždňa !:) byee
nedeľa 23. septembra 2012
Divadelná Nitra 2012
Divadelná Nitra je jedno z najlepších podujatí v našom meste.Vlastne asi najlepšie nakoľko sa tu počas roka nič moc nedeje.V piatok sa začal jeho 21.ročník a je považované za najvýznamnejšie divadelné podujatie na Slovensku.Každý rok si vravím,že o rok už navštívim aj nejaké predstavenie z hlavného programu,nie len ten sprievodný.Tento rok mi to opäť nevyšlo tak snáď nabudúce.Zo sprievodného programu som si pozrela The family bandwagon,bola to taká vtipná hra so známimi pesničkami,ktoré som si pohmkávala s hercami a celkovo to bolo zábavné .Zaujalo ma aj predstavenie mímov z Česka,no ich meno neviem.Boli to šikovný akrobati,pracovali s ohňom,žonglovali a zabávali nás.Večer som vynechala tradičný lampiónový pochod na hrad,ktorý som doteraz absolvovala vždy :/
Na fotkách si všimnete veľa paliet.Palety boli všade a boli z nich vyrobené gauče, stoličky, stoly,rôzne stojany a samotné panely s plagátmi programu.Je to vzhľad tzv.nového námestia , doteraz to vyzeralo úplne inak - stánky dookola fontány a potom stánky s jedlom.Teraz boli z paliet aj tie a preto vyzeralo všetko rovnako a veľmi sa mi to páčilo.
Pôvodne mal byť toto vlastne outfit post,no akosi som zabudla koľko sa dá toho na Divadelnej Nitre pofotiť a preto je tu aj veľa fotiek a tých outfitových veru minimálne :D Bolo už chladnejšie,tak som si dala rolák aby som mala pulóver a šál v jednom :D Prepáčte aj za veľa textu :D
Kožená bunda je z GATU a premiérovo som na sebe mala čižmy z H&M,ktoré som si hneď zamilovala aj keď ma teraz bolia nohy :P
pondelok 3. septembra 2012
the very last day of holiday
Včera som tu videla tooľko postov na tému leto sa končí,škola začína tak sa pridám aspoň názvom tohto príspevku :P No čo veď nejako tých 10 mesiacov už len vydržíme a leto tu máme zas. Kde sa vo mne berie toľký optimizmus hah :D Včera som navštívila babku a hľadala nové miesta na fotenie.Na túto terasu roky nikto nechodí a mne sa to miesto veľmi zapáčilo, určite som tam nebola posledný krát.Noo a na sebe mám košeľu po mamine,ktorú ste tu už dávnejšie mohli vidieť.
No a kraťase a converse - klasika :P Jo a ešte milované náušnice od Véčka
štvrtok 16. augusta 2012
Upside down
Konečnéé nejaký outfit post, za ktorý ďakujem Maťovi .Na sebe mám top z NY - z výpredaju :D ,moje milované bershka jeansy,tašku z gatu a conversy . Od grapu počúvam mix pesničiek od rôznych interpretov čo tam boli ,no najviac fičím na Charlie Straight
Buy me a miracle,sell me a story,tell me tell me why you are upside dooown
Maťove conversy,ktoré som DIY -ovala
ahh no nemiluj ich ...
pondelok 6. augusta 2012
Movie special
Už som vám písala o knihách a seriáloch a dnes vám predstavím 10 filmov, ktoré musíte vidieť ! Budem sa zameriavať hlavne na tie menej známe,ktoré vám neporadí každý druhý človek,ktorého sa spýtate teda filmy typu Friends with benefits a pod.
Zoradím ich podľa mojich najobľúbenejších.
The Runaways
Príbeh o tom ako sa zrodila kapela The Subways ,v ktorej pôsobila známa speváčka Joan Jett,ktorá sa na rozdiel od hlavnej postavy Cherie stala slávnou a neskôr založila kapelu Joan Jett and the Blackhearts,s ktorou sa preslávili vďaka hitu I love Rock n Roll,ktorý všetci poznáme:) Veľmi sa mi páči obsadenie hlavných postáv Joan - Kristen Stewart a Cherie-Dakota Fanning , ktoré sa mimochodom na skutočnú Joan a Cherie veľmi podobajú. Due Date
Moja úplne naj najobľúbenejšia komédia,videla som ju niekoľko krát a vždy ma vie rozosmiať.Dokonca som o nej písala recenziu aj na angličtinu,hádam to zvládnem znova :D Ide o chlapíka ktorý ešte pred letiskom narazí na čudáka Ethena,hneď na prvý pohľad sa mu nepáči ,no neskôr dôjde v lietadle k omylu a obe hlavné postavy sa dostanú na no fly list.Peter dokonca stratí doklady so všetkými kreditkami a a bude nútený prijať pomoc od Ethena- odvoz cez celú krajinu k jeho tehotnej žene,ktorej pôrod musí stihnúť.Herecký výkon Zacha Galifianakisa je neskutočný.Vo filme sú skvelé a vtipné scény,vrelo ho odporúčam.
It's Kind of a Funny Story
Milujem Emmu Roberts.Zahrala si v tomto filme jednu z hlavných postáv.Dej sa odohráva na oddelení psychiatrie,kde sa hlavná postava Craig dostane po neušpešnom pokuse o samovraždu.Doslova tam chcel ísť no keď tam mal zostať cez noc,hneď sa cítil veľmi zdravo.Darmo,pár dní tam zostal a určite neľutoval.Veľmi príjemný film.
The Reader
Mám rada filmy s vojnovou tematikou,koncentračnými tábormi a podobne.Ani neviem prečo.Toto je veľmi silný film zo života chlapca,ktorý spoznal jednu dozorkyňu z tábora ,no to sa dozvedel až porokoch keď sa s jej prípadom stretol pri štúdiu práva.Spoznal ju ešte počas dospievania,keď mu pomohla a vzplanul medzi nimi vášnivý ale utajený vzťah.Jedného dňa však žena náhle zmizne...
Silný príbeh o tom,ako sa bohaté paničky správajú k svojim slúžkam ,a vyžadujú od nich nielen starostlivosť o chod domácnosti ale aj výchovu ich vlastných detí.Sú veľmi diskriminované,kvôli farbe pleti,nakoľko pochádzajú z afriky a je až neuveriteľné ako veľmi bol v 60-tych rokoch svet rozdelovaný na čiernych a bielych.Mladá žena Skeeter sa o tom rozhodne napísať knihu,no bude ju stáť veľa úsilia aby presvedčila ženy aby jej o ich práci a ponížení rozprávali.Nakoniec sa jej to podarí a kniha vyjde.Pri filmoch neplačem,no tu som naozaj mala slzy v očiach.
Všetko ale skončí trochu inak ...
Filmy so smutným koncom akosi obľubujem.Bez happy endu ma nútia zamyslieť sa.To sú filmy ako A walk to remember,Listen to your heart, My Sister's Keeper ...Vždy si uvedomím ako mi je dobre,že som zdravá,a že som zato vďačná.Aj tento film je o žene s nevyliečiteľnou chorobou,ktorá sa snaží užiť posledné radosti no má zásadu.Nezamilovať sa.A preto má každý mesiac iného chlapa.Až pokým nestretne Nelsona.
Limitless
Našlo by sa ich aj viac,možno raz spravím pokračovanie tohto ,špeciálu,.
piatok 27. júla 2012
Heart of stone
Dnes som bola s mojou BFF trošku fotiť,prešli sme sa popri rieke a cez park na hrad,takže fotky sú zo všelikade.Len my sa môžme fotiť nad cestou :D Na sebe mám tričko,ktorému som odstrihla rukávy,moje obľúbené diy šortky a diy galaxy boty.
T-shirt,shorts,shoes / DIY , Bag/GATE
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)








