utorok 29. januára 2013

Heyy snow !

 Ahoj ahooj,konečne post a čo je ešte lepšie outfit post.Veľmi ma mrzí moja blogová neaktivita,prepáčte mi. Konečne ma môžete vidieť  aj v zimnej verzii, v plnej mojej výbave -mittens,čapica,šál a parka.Chcela som sa s mojou čapicou zapojiť aj do fashion challange,ale fotky mi nevyšli tak ako som chcela.Stále sú však dosť dobré na post.
Och ako mám ja rada takéto počasie,najradšej by som sa išla sánkovať alebo stavať snehuliaka.Asi to už ale nestihnem lebo v najbližších dní sa to má začať topiť :(
Majte sa krásne,neviem kedy sa vám zase ozvem ale budem sa snažiť aby to nebolo zase o mesiac.


mittens /lindex , šál/house , čapica/ takko , parka,gate / H&M

nedeľa 2. decembra 2012

Your name is tattooed on every boy’s skin

Fotenie outfitov v zime je trochu problém,lebo už o 4 hodine je zlé svetlo a fotky potom vyzerajú asi takto.Ale mne sa páči ! Taký vintage look heh ...Dnes bol vonku taký snežoprš ,dúfam že v noci primrzne a zobudím sa do zasneženého rána,keďže pondelkového - potešilo by ma aspoň to .Na sebe mám sveter,ktorý mi ponúkla mamina pri upratovaní jej skrine,tak som mu dala šancu.Je taký trochu baggy takže veľmi pohodlný.Mám ale trochu obavu nosiť ho aj do školy ...čo myslíte ?
(u babky - najlepšie prostredie pre fotenie )

streda 17. októbra 2012

Send your dreams where nobody hides

Na tumblri sa mi nahromadili tieto krásne obrázky ,a tak som sa inšpirovala Véčkom zo svartsvanur a urobila také koláže tiež.Je to skvelý pocit keď nájdete outfit,ktorý sa dokonale hodí k tomu obrázku.A  veruže to nie je ľahké .A samozrejme nie vždy sa mi to podarilo.Tak čo vravíte ?

nedeľa 14. októbra 2012

purple minnie mouse

Á víkend je znova za nami,bodaj by  bol dlhší že ?Ako som vravela v piatok,nerobila som vôbec nič produktívne  a aj tak mi tak ubehol.Hlavne táto hnusná nedeľa.
Dnes som si obula conversy s tým,že posledný krát tento rok.Veď vonku je už riadna zima-hlavne na večer, takže budem verná čižmám.A pozrite na moju superskú mikinu s minnie mouse. Kúpila som ju vo výpredaji za mega super cenu,tak sa teším hah. 
Prajem vám úspešný začiatok týždňa !:) byee

nedeľa 23. septembra 2012

Divadelná Nitra 2012

Divadelná Nitra je jedno z najlepších podujatí v našom meste.Vlastne asi najlepšie nakoľko sa tu počas roka nič moc nedeje.V piatok sa začal jeho 21.ročník a je považované za najvýznamnejšie divadelné podujatie na Slovensku.Každý rok si vravím,že o rok už navštívim aj nejaké predstavenie z hlavného programu,nie len ten sprievodný.Tento rok mi to opäť nevyšlo tak snáď nabudúce.Zo sprievodného programu som si pozrela The family bandwagon,bola to taká vtipná hra so známimi pesničkami,ktoré som si pohmkávala s hercami a celkovo to bolo zábavné .Zaujalo ma aj predstavenie mímov z Česka,no ich meno neviem.Boli to šikovný akrobati,pracovali s ohňom,žonglovali a zabávali nás.Večer som vynechala tradičný lampiónový pochod na hrad,ktorý som doteraz absolvovala vždy :/

Na fotkách si všimnete veľa paliet.Palety boli všade a boli z nich vyrobené gauče, stoličky, stoly,rôzne stojany a samotné panely s plagátmi programu.Je to vzhľad tzv.nového námestia , doteraz to vyzeralo úplne inak - stánky dookola fontány a potom stánky s jedlom.Teraz boli z paliet aj tie a preto vyzeralo všetko rovnako a veľmi sa mi to páčilo.

Pôvodne mal byť toto vlastne outfit post,no akosi som zabudla koľko sa dá toho na Divadelnej Nitre pofotiť a preto je tu aj veľa fotiek a tých outfitových veru minimálne :D Bolo už chladnejšie,tak som si dala rolák aby som mala pulóver a šál v jednom :D Prepáčte aj za veľa textu :D
Kožená bunda je z GATU a premiérovo som na sebe mala čižmy z H&M,ktoré som si hneď zamilovala aj keď ma teraz bolia nohy :P

pondelok 3. septembra 2012

the very last day of holiday

Včera som tu videla tooľko postov na tému leto sa končí,škola začína tak sa pridám aspoň názvom tohto príspevku :P No čo veď nejako tých 10 mesiacov už len vydržíme a leto tu máme zas. Kde sa vo mne berie toľký optimizmus hah :D Včera som navštívila babku a hľadala nové miesta na fotenie.Na túto terasu roky nikto nechodí a mne sa to miesto veľmi zapáčilo, určite som tam nebola posledný krát.Noo a na sebe mám košeľu po mamine,ktorú ste tu už dávnejšie mohli vidieť.
No a kraťase a converse - klasika :P Jo a ešte milované náušnice od Véčka