pondelok 6. mája 2013

blossom

Opäť sa u babky oslavovalo,napchávala som sa tortami a kradla orgován.Inak sa mám celkom fajn,hlavne nech sa už skončí tento týždeň a potom sa ide do Tatier na branné !
no ešte musím vo štvrtok zvládnuť štátnicu .wish me luck ...
Inak veľmi sa mi páči toto jarné - či skôr letné prebúdzanie,hlavne májové čerešne :) Love is in the air.
Len ja žijem asi vo vákuu.

pants/h&m , blouse/bershka , loafers/primark

nedeľa 17. marca 2013

love is in the AIR

Môj malý sník sa splnil a od piatku vlastním Nike Airmax Skyline.Veľmi veľmi sa z nich teším,najradšej by som v nich aj spala.Dnes som bola na oslave 80tky a táák som sa najedla, že asi prasknem.Na fotkách som ako balón :D Za tú malú chvíľku čo sme vonku fotili som skoro zamrzla,nech už je teplo a svieti slnko.Dedkovi zamrzli všetky tulipány a narcisy :(


utorok 29. januára 2013

Heyy snow !

 Ahoj ahooj,konečne post a čo je ešte lepšie outfit post.Veľmi ma mrzí moja blogová neaktivita,prepáčte mi. Konečne ma môžete vidieť  aj v zimnej verzii, v plnej mojej výbave -mittens,čapica,šál a parka.Chcela som sa s mojou čapicou zapojiť aj do fashion challange,ale fotky mi nevyšli tak ako som chcela.Stále sú však dosť dobré na post.
Och ako mám ja rada takéto počasie,najradšej by som sa išla sánkovať alebo stavať snehuliaka.Asi to už ale nestihnem lebo v najbližších dní sa to má začať topiť :(
Majte sa krásne,neviem kedy sa vám zase ozvem ale budem sa snažiť aby to nebolo zase o mesiac.


mittens /lindex , šál/house , čapica/ takko , parka,gate / H&M

nedeľa 2. decembra 2012

Your name is tattooed on every boy’s skin

Fotenie outfitov v zime je trochu problém,lebo už o 4 hodine je zlé svetlo a fotky potom vyzerajú asi takto.Ale mne sa páči ! Taký vintage look heh ...Dnes bol vonku taký snežoprš ,dúfam že v noci primrzne a zobudím sa do zasneženého rána,keďže pondelkového - potešilo by ma aspoň to .Na sebe mám sveter,ktorý mi ponúkla mamina pri upratovaní jej skrine,tak som mu dala šancu.Je taký trochu baggy takže veľmi pohodlný.Mám ale trochu obavu nosiť ho aj do školy ...čo myslíte ?
(u babky - najlepšie prostredie pre fotenie )

streda 17. októbra 2012

Send your dreams where nobody hides

Na tumblri sa mi nahromadili tieto krásne obrázky ,a tak som sa inšpirovala Véčkom zo svartsvanur a urobila také koláže tiež.Je to skvelý pocit keď nájdete outfit,ktorý sa dokonale hodí k tomu obrázku.A  veruže to nie je ľahké .A samozrejme nie vždy sa mi to podarilo.Tak čo vravíte ?